Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org ) 2008 - 2017

Hoşgeldiniz!, Misafir
3496 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Yediiklim 2017 soru bankası
tarafından Blackdream Perş. Ağus. 10, 2017 12:47 pm

» Pegem 2017 soru bankaları
tarafından Blackdream Perş. Ağus. 10, 2017 12:44 pm

» Pegem 2017 konu anlatım
tarafından Blackdream Perş. Ağus. 10, 2017 12:41 pm

» Mükemmel bir konu anlatım, soru bankası deposu
tarafından Blackdream Çarş. Ağus. 09, 2017 11:04 pm

» Akinsoft Cd Market 3.03.09 + crack
tarafından Blackdream C.tesi Ağus. 05, 2017 8:18 pm

» Örümcek Adam Yuvaya Dönüş izle
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 8:14 pm

» Çekim izle
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 8:13 pm

» Kpss Antrenmanlarda matematik kitap seti 4 kitap pdf
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 9:09 am

» Kpss tarih hazırlık notları
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 9:03 am

» Kpss soru bankaları ve konu anlatımlı kitaplar
tarafından Blackdream Perş. Tem. 27, 2017 6:08 am

Kimler hatta?
Toplam 15 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 15 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 163 kişi C.tesi Nis. 03, 2010 9:02 pm tarihinde online oldu.

Paylaş | 

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, Portekiz'de düzenlenen organizasyona damga vurdu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Blackdream
Yönetici
Yönetici

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 231798

MesajKonu: Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, Portekiz'de düzenlenen organizasyona damga vurdu   Çarş. Haz. 21, 2017 4:33 pm

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM), Avrupa Bilim Merkezleri ve Müzeleri Birliği’ne (Ecsite) damgasını vurdu. BTM Exhibit markası ile üretilen eğitim teknolojileri, bilim merkezleri profesyonelleri tarafından büyük ilgi gördü.

“Hayatın Her Yeri” teması ile bu yıl binden fazla bilim merkezi profesyonelini Portekiz’in Porto kentinde buluşturan Avrupa Bilim Merkezleri ve Müzeleri Birliği’nin (ECSITE) çatı organizasyonuna katılan Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM), dünyanın dikkatini Bursa’ya çekti.

Bilim merkezleri ve müze temsilcilerinin son trendleri yakından takip ettiği ve tecrübe paylaşımında bulunduğu etkinlikte Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
BTM Exhibit markası ile ürettiği bilimsel deney düzenekleri ve eğitim teknolojilerini Avrupa kantarında görücüye çıkaran BTM, 3 gün süren organizasyonda birçok farklı ülkeden profesyonelin dikkatini çekmeyi başardı. Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin standı çok sayıda katılımcı tarafından ziyaret edilirken, yerli sermaye ile üretilen BTM Exhibit markalı eğitim setleri ve deney düzenekleri, Avrupa’nın birçok ülkesinden talep gördü.

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi Genel Koordinatörü Rıfat Bakan, 52 ülkeden 370’in üzerinde üyesi bulunan ECSITE’ın önemli bir çatı kuruluşu olduğunu ve bu organizasyonda Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’ne gösterilen ilginin memnuniyet verdiğini söyledi. Porto Üniversitesi Doğa Tarih ve Bilim Müzesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte tecrübe paylaşımının önemine vurgu yapan Bakan, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin organizasyonda ilgi duyulan stantların arasında yer almasının Türkiye’nin eğitim teknolojileri ve bilimsel materyal üretimi ve ihracatına zemin hazırlaması açısından cesaret verdiğini belirtti.

Birçok Avrupa ülkesinden beklentilerin üzerinde sipariş aldıklarına dikkat çeken Bakan, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin hareket kabiliyetinin ülke sınırlarının dışına taşmasının, doğru yolda olduklarının gösterdiğini belirtti.

[size=31]​Sarayda gala yemeği[/size]

Avrupa Bilim Merkezleri ağı için önem arz eden Avrupa Bilim Merkezleri ve Müzeler Birliği’nin (ECSİTE) gala yemeği de renkli görüntülere sahne oldu. Portekiz için tarihi öneme sahip Palacio da Bolso’da (Borsa Sarayı) verilen ve günümüzde kongre ve kültür merkezi olarak hizmet veren tarihi mimari yapıdaki gala yemeği çok sayıda katılımcıyı bir araya getirdi.

Kullanıcı profilini gör http://www.webyardim.org

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, Portekiz'de düzenlenen organizasyona damga vurdu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilim ne demektir?
» Teknoloji Fan
» Gb Satış merkezi