Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org ) 2008 - 2017

Hoşgeldiniz!, Misafir
3611 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Byzantine :Sırlar Labirenti
tarafından a53a53 Ptsi Ara. 04, 2017 2:16 pm

» Tüylü Kaçak izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:47 pm

» Cesur tom ve sihirli ayna izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:46 pm

» GEzegen 51
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:45 pm

» Büyüler Evi Sihirbaz kedi izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:42 pm

» Seni Seviyorum Adamım izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:40 pm

» Olmaz böyle şey izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:39 pm

» Sen benim herşeyimsin izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:38 pm

» Kral berber izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:38 pm

» Sessiz Yalanlar izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:37 pm

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 163 kişi C.tesi Nis. 03, 2010 9:02 pm tarihinde online oldu.

Paylaş | 

Koca terörüne linç girişimi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kırmızı gül
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Zodyak : Oğlak
İş : öğrenci
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 10237

MesajKonu: Koca terörüne linç girişimi   Salı Nis. 24, 2012 10:19 pm

Samsun’da 34 yaşındaki Mehmet Ç., kendisinden boşanmak isteyen 15 yıllık eşi 30 yaşındaki Sevim Ç. 'yi, buluştuğu kafeteryada 4 yaşındaki oğlu Y.Ç.'nin gözü önünde bıçakla delik deşik etti. Olayı gören vatandaşlar zanlıyı linç etmeye kalktıştı. Bu sırada devriye görevi yapan trafik polisleri Mehmet Ç.'yi kaçırıp emniyete götürdü.

Olay bugün öğle saatlerinde Ulugazi Mahallesi Kefeli Pasajı'ndaki bir kafeteryada meydana geldi. Canik İlçesi Gaziosman Paşa Mahallesi'nde oturan 4 çocuk annesi Sevim Ç., 5 gün önce en küçük çocuğu 4 yaşındaki Y.Ç.'yi alıp evden kaçtı. İnşaat işçisi eşi Mehmet Ç.'de, polise giderek eşinin çocuğuyla birlikte kayıp olduğunu söyleyerek bulunmasını istedi. Bugün Sevim Ç. eşi Mehmet Ç.'yi arayarak, "Ben Kefeli Pasajı'ndayım. Gel çocuğunu al" dedi.

OĞLUNU ÖPÜP KARISINA 8 BIÇAK DARBESİ VURDU

Sevim Ç., kafeteryada birlikte yaşadığı ileri sürülen 38 yaşındaki Yılmaz K. ile birlikte boşanmak istediği eşi Mehmet Ç.'yi beklemeye başladı. Yılmaz K., beklerken dışarı çıkıp sigara almak için büfeye gitti. Bu sırada kafeteryaya giren Mehmet Ç., oğlunu öpüp sevdikten sonra belinden çıkardığı ekmek bıçağı ile eşi Sevim Ç.'yi bıçakladı. 1'i boğazına olmak üzere vücudunun 8 yerinden bıçak darbesi alan kadın kanlar içerisinde yere yığıldı.

VATANDAŞLAR LİNÇ ETMEYE ÇALIŞTI

Olayı gören oğlu da şoka girip gözyaşlarına boğuldu. Vahşeti gören vatandaşlarda önce biranlık panik yaşadıktan sonra zanlıyı tekme tokat dövüp linç etmeye çalıştı. Bu sırada olay yerinden geçmekte olan trafik polisleri müdahale edip zanlıyı bölgeden uzaklaştırıp Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Vatandaşların kıyafetleri ile tampon yapıp kanamasını durdurmaya çalıştıkları kadın ise bölgeye çağrılan ambulansla Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Ameliyata alınan genç kadının hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
Kullanıcı profilini gör

Koca terörüne linç girişimi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Giriş/Çıkış(I/O) Birimi ve Yapısı
» YOUTUBE ÇALIŞAN DNS AYARLARI (sorunsuz youtubeye giriş)