Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org ) 2008 - 2017

Hoşgeldiniz!, Misafir
3609 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Byzantine :Sırlar Labirenti
tarafından a53a53 Ptsi Ara. 04, 2017 2:16 pm

» Tüylü Kaçak izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:47 pm

» Cesur tom ve sihirli ayna izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:46 pm

» GEzegen 51
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:45 pm

» Büyüler Evi Sihirbaz kedi izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:42 pm

» Seni Seviyorum Adamım izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:40 pm

» Olmaz böyle şey izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:39 pm

» Sen benim herşeyimsin izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:38 pm

» Kral berber izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:38 pm

» Sessiz Yalanlar izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:37 pm

Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 163 kişi C.tesi Nis. 03, 2010 9:02 pm tarihinde online oldu.

Paylaş | 

F.Bahçe'ye kötü haber

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kırmızı gül
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Zodyak : Oğlak
İş : öğrenci
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 10237

MesajKonu: F.Bahçe'ye kötü haber   Salı Nis. 24, 2012 10:15 pm

Fenerbahçe Takım Kaptanı Alex de Souza, kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu Karabükspor maçında oynayamacağını söyledi. İşte değerlendirmeler...

Fenerbahçe Takım Kaptanı Alex de Souza, tüm branşlardaki oyuncuların tüm yaşananlara sahada cevap vermek için olağanüstü bir mücadele sergilediğini ve ligin sonucunun ne olursa olsun Fenerbahçe'nin ayakta kaldığını ispat ettiğini belirterek, bu tarihi günlerin öneminin 20-30 yıl sonra daha iyi anlaşılacağını söyledi.

Sakatlığı ve Galatasaray maçı hakkındaki görüşlerini aktaran Alex, Fenerbahçe ile gelecek yıl bitecek sözleşmesinden sonra da futbol oynamaya devam edeceğini, kendisinin Fenerbahçe'de kalmak istediğini ancak bu konuda kararı verecek tek kişinin kendisi olmadığını söyledi.

KARABÜK MAÇINDA YOK

Sakatlığı ile ilgili olarak Alex, "Durumum beklediğimden daha iyi. Maçtan sonra kafama takılmıştı sakatlığım. Çünkü başparmağını üzerindeki kemikler çok ağrıyordu. Ama yaptığımız tedavilerden sonra iyi hissediyorum, biraz şişlik var ama kısa sürede geçecek. Ancak Karabük maçında maalesef oynayamayacağım. Çünkü ayağıma ayakkabı ve krampon giyemiyorum, şişlikten ve ağrıdan dolayı. O nedenle Karabük maçında forma giyemeyeceğim. Fakat hocam benim yerime kime şans verirse, o arkadaş en iyi şekilde oynayacaktır. Bizim için bir final maçı artık son adamı atmak istiyoruz" diye konuştu. Alex, Beşiktaş maçı için ise "Kramponumu giyebildiğim sürece sahada olurum. Ağrı ve sızı olabilir ama ağrıyla ve sızıyla gidecek. Ama önemli olan kramponumu ayağıma giyebilmem. Bu olduğu sürece ağrı sızı önemli değil" dedi.
Kullanıcı profilini gör

F.Bahçe'ye kötü haber
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası