Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org ) 2008 - 2017

Hoşgeldiniz!, Misafir
3495 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Yediiklim 2017 soru bankası
tarafından Blackdream Perş. Ağus. 10, 2017 12:47 pm

» Pegem 2017 soru bankaları
tarafından Blackdream Perş. Ağus. 10, 2017 12:44 pm

» Pegem 2017 konu anlatım
tarafından Blackdream Perş. Ağus. 10, 2017 12:41 pm

» Mükemmel bir konu anlatım, soru bankası deposu
tarafından Blackdream Çarş. Ağus. 09, 2017 11:04 pm

» Akinsoft Cd Market 3.03.09 + crack
tarafından Blackdream C.tesi Ağus. 05, 2017 8:18 pm

» Örümcek Adam Yuvaya Dönüş izle
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 8:14 pm

» Çekim izle
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 8:13 pm

» Kpss Antrenmanlarda matematik kitap seti 4 kitap pdf
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 9:09 am

» Kpss tarih hazırlık notları
tarafından Blackdream Cuma Tem. 28, 2017 9:03 am

» Kpss soru bankaları ve konu anlatımlı kitaplar
tarafından Blackdream Perş. Tem. 27, 2017 6:08 am

Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 163 kişi C.tesi Nis. 03, 2010 9:02 pm tarihinde online oldu.

Paylaş | 

"G.Saray'da bir çorabım bile yok"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kırmızı gül
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Zodyak : Oğlak
İş : öğrenci
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 10237

MesajKonu: "G.Saray'da bir çorabım bile yok"   Ptsi Nis. 16, 2012 7:37 pm

Eski Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür, sarı-kırmızılı kulübün müzesinde kendisine ait hiçbir şey olmamasının hoş olmadığını belirterek, ''Galatasaray müzesinde bir çorabım bile yok'' dedi.

Galatasaraylı taraftarların oluşturduğu ''Ultraslan Uni Fatih Üniversitesi'' grubunun üniversitenin Büyükçekmece yerleşkesinde düzenlediği panele katılan Hakan Şükür, bir öğrencinin Galatasaray yönetimi ve vefa ile ilgili sorusu üzerine, sarı-kırmızılı takımdan istemeden ayrıldığını anlatarak, ''Galatasaray müzesinde bir tane çorabım bile yok. Bunun neden olduğunu biliyorum, ama bu çok hoş bir şey değil. Müzede resminizin bir parçanızın olmasının belki kendi adınıza anlamı yok. Çocuklarımla gitsem 'baba sen oynamadın mı-' derler'' şeklinde konuştu.

Florya Metin Oktay Tesisleri'ne zaman zaman gittiğini anlatan Hakan Şükür, şöyle devam etti:

''Bakıyorum duvarlardaki fotoğraflarda birçok oyuncunun resmi var. Benim resmimin olmaması... Belki birçok taraftar bunu bilmiyor. Bunu benim çok fazla dillendirdiğimi görmemişinizdir. Bu bana zarar vermez, tarihi kimse değiştiremez. 2008 Avrupa Şampiyonası'na gidemedim, o dönem futbolu bıraktırdılar bana. Futbolu bırakmış biri milli takıma seçilemez. Milli takıma gidemedim, öyle bir boşlukta kaldım ki. Bunları çok hak ettiğimi düşünmüyorum. Galatasaray'da çok değerli yöneticiler de var. Çok büyük iyiliklerini gördüğüm insanlar var''

-''Türk futboluyla ilgili çok önemli projelerim var''-

Hakan Şükür, bir soru üzerine milletvekili olmayı daha önce düşünmediğini kaydederek, ''Herkesin anladığı milletvekilliği kimliğinin dışında ülkeme hizmet etmek istiyorum. Bu hizmet anlayışı içine girmemin sebebi de Sayın Başbakanımız. Kendisi bir Fenerbahçeli. Yaklaşık 20 senedir tanıyorum kendisini. Kişi olarak seviyorum. Hiç düşünmediğim bir alana sadece bir ricasıyla girdim'' dedi.

''Federasyon başkanlığı için bir çalışmam vardı. Bir ortamda Sayın Başbakanımızla konuşurken daha bunu söylemeye yeltenmeden kendisi vekillik teklif etti'' diyen Hakan Şükür, ''Orada vekillikle karşılaşınca diğer tarafa giremedik. Uzun vadede Türk futboluyla ilgili çok önemli projelerim var. Ama oralar çok değerli olduğu için benim gibi birçok sporcu arkadaşım oralarda olamıyor. Kamuoyu önünde ön planda olma duygusu içinde orada olunduğu için Türk futbolu için çok fazla bir şey üretilemiyor. Umarım bunların değişeceği bir ülkede böyle hevesim ve isteğim var'' şeklinde konuştu.
Kullanıcı profilini gör

"G.Saray'da bir çorabım bile yok"
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası