Türkçe Yardım Forumu Servisi ( www.webyardim.org ) 2008 - 2017

Hoşgeldiniz!, Misafir
3610 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaAramaSSSHtml Deneme AlanıTopListKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Byzantine :Sırlar Labirenti
tarafından a53a53 Ptsi Ara. 04, 2017 2:16 pm

» Tüylü Kaçak izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:47 pm

» Cesur tom ve sihirli ayna izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:46 pm

» GEzegen 51
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:45 pm

» Büyüler Evi Sihirbaz kedi izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:42 pm

» Seni Seviyorum Adamım izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:40 pm

» Olmaz böyle şey izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:39 pm

» Sen benim herşeyimsin izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:38 pm

» Kral berber izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:38 pm

» Sessiz Yalanlar izle
tarafından Blackdream Paz Ağus. 20, 2017 2:37 pm

Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 163 kişi C.tesi Nis. 03, 2010 9:02 pm tarihinde online oldu.

Paylaş | 

Otomobil fiyatına inek!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kırmızı gül
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Zodyak : Oğlak
İş : öğrenci
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 10237

MesajKonu: Otomobil fiyatına inek!   Ptsi Mayıs 03, 2010 9:15 pm

Otomobil fiyatına inek!

Sırtında kalp işareti lekesi bulunan ineğini internette satışa çıkardı

ZONGULDAK’ın Çaycuma İlçesi Nebioğlu Beldesi’ne bağlı Musausta Köyü’nde yaşayan 37 yaşındaki Döndü İpekdal, sırtında kalp işaretine benzeyen leke bulunan 4 yaşındaki süt ineğini internette ilanla satışa çıkardı. İpekdal, 2 yıl önce 2 bin liraya satın aldığı ineği, bir çiftlik sahibinin 15 bin lira teklif etmesine rağmen satmadığını iddia etti.
Maden işçisi olan eşi Sebahattin İpekdal ile birlikte aynı zamanda hayvancılık da yapan 1 çocuk annesi Döndü İpekdal’ın, 2 yıl önce Nebioğlu Beldesi’nde düzenlenen bir festivalde gördüğü sırtında kalp işaretine benzeyen leke bulunan inek dikkatini çekti. İpekdal çifti, Terziler Köyü’nde buldukları sahibinden ineği 2 bin liraya satın aldı. Döndü İpekdal, 2 yıldır gözü gibi baktığı, şu anda 4 yaşında olan ‘Ela’ adını verdiği inek için, eniştesi Bayram Akkuzu’nun da önerisiyle geçen 30 Ocak’ta internette ilan verdi. İnternet sitesindeki ilanda, ‘Meraklısına, sırtında kalp resmi bulunan sütlü inek’ yazısı ile birlikte ineğin fotoğrafına da yer verildi.
Toplam 4 büyükbaş hayvanı bulunan Döndü İpekdal, kalp işareti bulunan ve 1.5 ay sonra 4’üncü kez doğuracak olan ineğini evinin bahçesinde otlatıp gözü gibi bakıyor. İnternetteki ilanın ardından 100’ün üzerinde kişinin ineği almak için aradığını anlatan Döndü İpekdal, “Ben aslında satmak istemiyorum. Hayvanlarıma çocuk gibi özen gösterip, bakıyorum. Ama Ela’ya sırtındaki kalp işaretinden dolayı çok ilgi oldu. Eniştem de bu işleri bildiği için internette ilan verdi. İyi bir paraya satabilirsek, daha fazla hayvan alıp yetiştirebiliriz diye düşünüyorum” diye konuştu. İpekdal, günde 25 kilo süt veren ineğini 20 bin lira veren olursa satacağını söyledi.
İnternetteki ilanın büyük ilgi gördüğünü belirten Bayram Akkuzu ise, “İlanı şu ana kadar yaklaşık 40 bin kişi okumuş. Ciddi anlamda almak isteyenler çıktı. En ciddi teklifi bir çiftlik sahibi yaptı. 15 bin lira verdi. Ama biz baldızımla istişare ettik ve kabul etmedik” dedi.
Kullanıcı profilini gör
webmyx

Erkek
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 480

MesajKonu: Araçlar   Salı Eyl. 25, 2012 11:11 am

Araçlar ; onlar sayesinde her türlü işi kısa sürede yapabilir , minibüsler , otobüslerden kurtulmak için şahsi araçlar gerekli . Bilindiği üzere hayatımızda gereksinim duyduğumuz malzemelerden biri tartışmasız araçlardır. Nasıl bir araç istiyorsunuz ? Neyinin olup neyinin olmamasını istiyorsunuz ? Yakıtı az harcayan araçlar neler ? Bu tür sorularına cevap bulmak artık çok kolay . Her türlü fiyatlarda , kendi gelirinize uygun araç bulabilirsiniz bu sitede oto.ilan.com.tr. de bunların hepsini bulabilirsiniz . Size en yakın en uygun aracı bulmak mümkün . Hatta istediğiniz fiyatta bile bulabilirsiniz . Otomobil , yedek parça ve aksesuar , ticari araçlar , deniz araçları ve hasarlı araçlar vs. üye olup fiyatı düşen araçlar ile ilgili telefonunuza bilgi alabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör

Otomobil fiyatına inek!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Otomobil Terimler Sözlüğü
» Kedi Aşı Takvimi